Випуск-2017

Дата: 09.06.2017 10:17

1 червня 2017 року Вербецький ДНЗ «Дзвіночок» залишали випускники 2017 року старша група «Веселка».

Так швидко минув час і прийшла пора прощатись із Країною Дошкілля тим діткам, які три роки назад переступили наш поріг. Цього року 18 дорослих школярів отримали свій перший диплом, затанцювали свій перший прощальний вальс, подякували усім працівникам за турботу та ласку, попрощались з друзями та іграшками, які залишаються у садку.

Щоб привітати випускників на свято завітала начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Срібняк Л.О.:

«У такий святковий день, День захисту дітей, наші діти роблять такий важливий крок у своєму житті – із дошкільнят перетворюються у школярів. Наші діти здобули першу у своєму житті освіту – дошкільну. Нехай цей перший крок стане прекрасним початком такого цікавого шляху».

Від Гуменецької сільської ради випускники отримали подарунки, які стануть незамінними у школі.

Староста села Вербка Мазур А.В. теж привітав усіх присутніх: «Ми пишаємось нашими дітьми – це наше майбутнє!»

Щоб за руку повести дітей у перший клас на свято завітали директор Вербецької ЗОШ Соколовська Т.Л. та вчитель початкової школи Пасічник А.М.

Три роки пролетіли непомітно, час минає і наші випускники залишають стіни рідного садка назавжди. Для нас ви завжди будете маленькими хлопчиками та дівчатками і справжніми друзями. Нехай попереду будуть лише перемоги та успіхи!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Переглянути усі фото з випуску