Виробнича нарада про підсумки роботи за 2016 рік та планування роботи на 2017 рік

Дата: 11.01.2017 09:46

10 січня 2017 року у сесійній залі Гуменецької сільської ради проведено розширену нараду з питань соціального захисту осіб похилого віку та інвалідів.

Директор центру Шевчук Ольга Миколаївна окреслила перспективи та напрямки роботи у 2017 році. Пріоритетними напрямками діяльності центру 2017 році буде робота, спрямована на впровадження нових видів соціальних послуг. Перед соціальними робітниками покладено одне з найважливіших завдань – забезпечувати підтримку і соціальний захист громадян похилого віку та інвалідів, індивідуально підходити до потреб кожної людини.

Розглянуто питання про підсумки роботи за 2016 рік.