Тиждень Кобзаря

Дата: 14.03.2017 09:39

У Великозаліському НВК з 06 по 10 березня 2017 року проводились заходи щодо вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка.

Для учнів 1 – 4 класів проведені бесіди «У майбуття із наймолодшими іде пророк зорі». Учні згадали біографію великого Кобзаря за яскравою презентацією, поринули у багатогранну творчість з відеороликом «Дітям про Т. Шевченка»

Також учні підготували вірші та створили картинну галерею до творів. Було прочитано багато творів.

У творчості Т.Г. Шевченка наша історія, наша мрія, наша надія. Він народний співець, який подарував нам безцінний скарб. Цей скарб – його чудові твори, в яких струменить любов до України та турбота про її майбутнє.