Виїзд мультидисциплінарної команди в с. Голосків та с. Пудлівці

Дата: 13.04.2017 09:27

3 та 12 квітня 2017 року мультидисциплінарна команда комульної установи «Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» здійснила виїзд в села Голосків та Пудлівці.

В її складі працювали завідувач відділення соціально-побутової допомоги О. Демишина, перукар відділення соціально-побутової допомоги – Л. Продан, машиніст із прання та ремонту спецодягу відділення соціально-побутової допомоги – О.Онуфрейко, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків відділення соціально-побутової допомоги – А.Лівіцький, завідуючий господарством – А.Фролов. В ході роботи було надано соціальних послуг: жіночі та чоловічі стрижки – 17, ремонт та прання одягу – 14.