Щиро вітаємо з нагородою!

29 травня сільський  голова Гуменецької об’єднаної територіальної громади АБДУЛКАДИРОВА Інна Григорівна  нагороджена Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом».

Хочеться зазначити, що Грамота Верховної Ради України є відзнакою Верховної Ради України за вагомий внесок у будь-яку сферу життєдіяльності держави, визначну громадсько-політичну діяльність, заслуги перед Українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян, розвитку демократії, парламентаризму та громадянської злагоди в суспільстві.

Бажаємо Інні Григорівні міцного здоров'я, нових здобутків, незгасимої енергії та невтомності в повсякденній відповідальній роботі на благо Гуменецької громади, України та українського народу.