Громада колядує

с. Пудлівці

На передотні різдв'яних свят у Пудлівцях вітали учасників АТО. Пролунали новорічні та різдвяні колядки.

Задоволені хлопці зі сльозами на очах та словами подяки проводжали колядників. Також колектив завітав до ювіляра Сторожука Василя з привітанням, йому виповнилося 80 років. Колядка "Ой підемо пане браття" ще довго буде звучати на вустах наших односельчан, адже колядка не тільки святі слова, а вони щей приносять людям добро, мир і злагоду!

с. Великозалісся

З приходом Нового року усюди панує урочиста атмосфера, готуються подарунки, прикрашаються ялинки, усе навкруги поринає наче в казку. І, звичайно, які ж свята без новорічних колядок та віншувань.
Весь український народ колядує у ці дні, колядує вся земля. Ось і у селі Великозалісся жителі громади разом з працівниками культури колядували у ці святкові дні, вітаючи своїх односельчан з Новим роком та Різдвом Христовим.