Конкурс малюнка

Рожевими фарбами мрій,
Й велика прозора краплина
Блищить у гущавині вій.

7 жовтня в клубі селища Сахкамінь завідувач клубу Ніна Волинець та художній керівник Віталіна Пиріжок провели конкурс малюнка «Ми візьмемо до рук кольорові фарби», присвячений Дню художника, який в Україні відзначається 8 жовтня.

Поважне журі (Оксана Козуленко, Діана Гончар, Даша Романюк, Анастасія Пасічник) чесно та справедливо визначило переможців:
1 місце присудили Богдані Романюк;
2 місце Віолеті Кочмарук;
3 місце Анастасії Піскунові.

Переможцям вручили призи – альбоми та олівці. Всіх юних художників, які брали участь в конкурсі пригостили цукерками. Глядачам теж дісталися солодощі.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Виїзд мультидисциплінарної команди територіального центру в с. Колубаївці та с. Абрикосівка