Гуменецька громада
Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Свято сіл Дубинка та Залісся Друге

21 травня 2017 року в с. Дубинка святкували день села та храмове свято Миколи Чудотворця.

На свято були запрошені всі жителі села, голова Гуменецької сільської ради ОТГ Інна Григорівна Абдулкадирова, підприємці. З привітальним словом до глядачів звернулась Інна Григорівна, староста села Віталій Сьомко.

За традицією всі односельчани отримали подарунки від Гуменецької сільської ради. Солодкі подарунки діти отримали від СТОВ "Гуменецьке". Учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури с. Залісся Друге вітали із святом піснями та інсценізацією на пісню «Як жінки чоловіків продавали»

 

Переглянути усі фото з свята с.Дубинка

Не спіть, не дрімайте
Спішіть, поспішайте
Всією сім’єю, всією ріднею
До нас завітайте.
Заходьте в господу
Село наше ясне
Живи і возрадуйся
Роде наш красний.

Такими словами ведучі святкового концерту до дня села Залісся Друге та храмового свята Миколи Чудотворця запрошували на святкування односельчан. З вітальним словом до жителів села звернулися голова Гуменецької сільської ради ОТГ Інна Григорівна Абдулкадирова та староста села Віталій Сьомко.

Усі жителі села отримали подарунки від сільської ради. Солодкі подарунки діти отримали від СТОВ "Гуменецьке". Учасники художньої самодіяльності вітали односельчан піснями, віршами, танцями та гумористичною сценкою «Жив був пес». Свято закінчилося святковою дискотекою.

 

Переглянути усі фото з свята с.Залісся Друге« повернутися до списку новин