День закоханих у Гуменцях

Дата: 15.02.2017 08:56

14 лютого в Гуменецькому сільському Будинку культури  було проведено свято всіх закоханих.

Приймали участь 4 закоханих пари:
Фото без опису 1 пара. Дубіна Марта та Паровий Валентин отримали титул «Пара глядацьких симпатій»
Фото без опису 2 пара. Скрибанова Наталія та Осіпчук Коля – титул «Солодка парочка»
Фото без опису 3 пара. Пукас Тетяна та Чупрун Олександр – титул «Міс та містер артистичність»
Фото без опису 4 пара. Мостова Галина та Розумовський Ілля – титул «Валентин і Валентина»

Оцінювало журі у складі: Пиж Лариси та Вальчук Руслани.

Свято пройшло весело, цікаво в позитивній атмосфері. Пари отримали цінні подарунки, щирі усмішки та аплодисменти.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису