День Чорнобильської трагедії
Дата: 27.04.2017 08:55
Кількість переглядів: 971
![Фото без опису](http://picua.org/thumbs/2017-05/15/kgq9zm7mutxbhieq84jvivfq6.jpg) |
26 квітня 2017 року в приміщенні СБК села Великозалісся було проведено годину-розповідь «Чорнобиль – то крик мого краю, Чорнобиль – то рана твоя», присвячену дню Чорнобильської трагедії.
|
![Фото без опису](http://picua.org/thumbs/2017-05/15/ny19e2ilihaudnexbg5khdu4l.jpg) |
На масовий захід було запрошено учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Щегельського В. І., який розповів присутнім про пережите страхіття. Ліквідатора аварії привітала староста Чистяк В. М., бажаючи в миру, добра і злагоди на довгі роки. |
« повернутися