Медалі з Білорусі

Дата: 22.06.2017 08:45

У місті Гродно (Білорусь) 17-18 червня 2017 року проходив відкритий чемпіонат з легкої атлетики серед ветеранів за участю спортсменів з Білорусі, Литви, Латвії, Польщі та України.

У складі української команди виступав тренер-викладач ДЮСШ "Лідер" відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Дубчак Микола Миколайович, який посів перше місце у метанні спису та третє місце у естафетному бігу 4х100 м.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Пропонуємо переглянути новину від 19.06.2017:  Перший Всеукраїнський Кубок з футболу серед дівчат «Олімпійська надія»