ДНЗ "Дивограй" 1 рік
Дата: 12.05.2017 08:43
Кількість переглядів: 1666
![Фото без опису](http://picua.org/thumbs/2017-05/14/910jv8b141yxiqjcsmjqjy1b5.jpg) |
05 травня 2016 року, рівно рік тому, маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого Гуменецького дошкільного навчального закладу «Дивограй», а оченята почали звикати до дивовижного світу, де оселилося безтурботне дитинство.
|
![Фото без опису](http://picua.org/thumbs/2017-05/14/v7864d5ucdfaf646urea1gsdp.jpg) |
Дитячий садок – це маленька країна, де свої закони, звичаї, традиції, свята. Найбільше з них – день народження дошкільного закладу. Великим святковим заходом відзначив свою першу річницю Гуменецький дошкільний навчальний заклад «Дивограй». |
![Фото без опису](http://picua.org/thumbs/2017-05/14/0ne1o9lk7he0bybf5bk16fkmk.jpg) |
До свята тут підготувалися особливо старанно – гарно прибрали приміщення груп та актової зали. Незабутнє враження створювали святкова хода та радісний гомін дітлахів, привітні посмішки працівників закладу. І не обійшлося це свято без гостей, які прийшли привітати заклад з маленьким ювілеєм. До садочка завітала голова Гуменецької об’єднаної територіальної громади Абдулкадирова Інна Григорівна, яка привітала малюків та подарувала подарунки працівникам садочка. |
Наш дошкільний заклад – це своєрідний «сад», у якому ми вирощуємо, плекаємо малюків; озброюємо їх знаннями, уміннями жити і бути щасливими у нашому суперечному світі, допомагаємо їм бути у злагоді із довкіллям та самим собою. І сподіваємось, що зерна, посіяні у садочку, обов’язково рясно проростуть.
Цікаво пригадати: УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ДИТЯЧОГО САДОЧКА "ДИВОГРАЙ" С.ГУМЕНЦІ
« повернутися