Мандрівка творами Жуль Верна

Дата: 06.02.2018 08:42

Літературна мандрівка у с.Слобідка-Гуменецька,
доповнено 09.02.2018: с.Голосків

4 лютого у бібліотеці с.Слобідка-Гуменецька відбулася літературна мандрівка творами Жуль Верна "Мої читачі... є моїми пасажирами, і мій обов'язок – дбати про те, щоб вони повернулися з плавання задоволеними".

Подорож присвячена до 190-ї річниці від дня народження великого мрійника та фантазера Жуль Верна.

Присутні ознайомилися із творами письменника, а ведучі Жуль Верн та Паспарту провели цікаву вікторину, після якої Паспарту зі свого сундука пригостив діток золотими шоколадними монетами.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису НА ПОЧАТОК

с.Голосків

8 лютого 190 років від дня народження видатного французького класика Ж. Верна.

Бібліотекар Голосківської філії провела у школі з учнями 6 класу літературний караван історій. Розпочалась подорож у літературний світ письменника з розповіді про те, що майбутній письменник з дитинства любив море. Багато хто з героїв його романів – моряки. Під час заходу учні ознайомились з біографією та творчістю письменника.

Фото без опису НА ПОЧАТОК

Читати статтю День доброти в Сахкамінському клубі (03.02.2018)