Виїзд мультидисциплінарної команди територіального центру в села Думанів, Дубинка та Колубаївці

Дата: 12.06.2017 08:34

01, 07 та 08 червня 2017 року згідно з планом роботи мультидисциплінарна команда КУ «Гуменецький ТЦСО» здійснила виїзд в села Думанів, Дубинка та Колубаївці.

В її складі працювали перукар відділення соціально-побутової допомоги – Л. Продан, машиніст із прання та ремонту спецодягу відділення соціально-побутової допомоги – О. Онуфрейко, швачка відділення соціально-побутової допомоги – С. Завадська,  робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків відділення соціально-побутової допомоги – А. Лівіцький, завідуючий господарством – А. Фролов.

В ході роботи було надано 746 соціальних послуг,  а саме:  жіночі стрижки, шпаклювання та фарбування стелі і стін, заміна розеток, вимикачів, косіння трави та прибирання прибудинкових територій.