свято с.Сахкамінь 12.07.2016

Родина гірників.

Тут добувають камінь

Із вічних вапняків.

12 липня 2016 року селище Сахкамінь відсвяткувало свій ювілей – 70-річчя з часу заснування та 85-річчя ДП «Нігинський кар’єр».

Сільський клуб переповнений односельчанами. Гості свята  делегаціяГуменецької сільської ради, старости об’єднаної громади, жителі сусідніх сіл, працівники підприємства.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

З вітальним словом до присутніх звертаються голова Гуменецької сільської ради І.Г. Абдулкадирова, староста селища В.А.Ляховецький, заступник директора ДП «Нігинський кар’єр» М.В.Кальмук та голова профкому підприємства Н.М.Стецюк. Учасники художньої самодіяльності підготували святковий концерт. Тепло зустрічали глядачі лауреата конкурсу «Червона рута-2009» Марину Юрасову «Младу», Зоряну Арчаківську, Діану Гончар, Ксюшу Козуленко, народний самодіяльний жіночий колектив «Подоляночка» Гуменецького будинку культури, Дашу Романюк, віце-міс «Купальська красуння -2016» -Анастасію Пасічник, сільського соловейка - Еріка Ванюшкіна, вихованців ДНЗ «Малятко» (художній керівник Л.В.Ківерчук), Таню Гординчук, Віолетту Кочмарук, Настю Піскунову, Таню Кліщинську, Віолетту Чабан, Богдану Романюк, Ксюшу Тріцьку, Настю Алєксєєнко, Яну Бобильову, танцювальну групу хлопчиків, прекрасних ведучих та помічників свята Антона Тріцького та Володимира Кліщинського.

Фото без опису Фото без опису

Всі учасники дійства отримали дарунки і солодощі з рук І. Г. Абдулкадирової від Гуменецької об’єднаної територіальної громади. До пізньої ночі звучала музика і відбувались масові гуляння односельчан.

Свято відбулося на славу завдяки злагодженим діям клубу (Волинець Н.М.), школи (Вірстюк Л.М.), ДНЗ «Малятко» (Трохимчук С.В.), бібліотеки (Ткач В.І.), директора підприємства Ткача М.М., листоноші Козярецької Ніни та старости селища Ляховецького В.А.