У Слобідці-Гуменецькій допомагали підготуватися до школи та читали твори М.Магери

Дата: 01.09.2017 07:55

31 серпня староста села Слобідка-Гуменецька Блажко Ю.Й. разом із працівниками культури Кодовбецькою Я.Ю. і Сорокатою І.М. долучилися до всеукраїнської благодійної акції "Готуємо дітей до школи".

Фото без опису Мета акції  – допомогти дітям, що опинилися в складних життєвих обставинах. Порадували дітей канцелярськими наборами.

31 серпня у бібліотеці с.Слобідка-Гуменецька проведено інформаційну годину до 95-річчя від дня народження українського письменника Миколи Магери (1 вересня 1922 р. – 12 червня 2008 р.).
Бібліотекар Сороката І.М. прочитала діткам твір Хитрий Горобчик.

Магера Микола Никанорович – український письменник.
Народився 1 вересня 1922 р. в с. Могилівка, тепер у складі м. Дунаївці Хмельницької області.
Учасник Великої Вітчизняної війни. Закінчив 1951 р. Київський університет. Учителював, працював у системі народної освіти. Писав здебільшого для дітей – вірші, казки, оповідання, повісті.
В 1989 р. вийшла в світ повість М. Магери «Кам’янецькими стежками», в якій оповідається про прибуття Тараса Шевченка до Кам’янця-Подільського. В повісті митець проявив себе як майстер пейзажу.

Пропонуємо переглянути новину від 27.08.2017 Конкурсно-розважальна програма "Прощавай, літечко" (с.Слобідка-Гуменецька)