Моє рідне село – доброти і любові криниця

Дата: 29.05.2017 04:33

Моє село таке чарівне і неповторне та ясне,
Що кожну вільную хвилину знов зачаровує мене.

Тут сонце тепло блискає в воді, осиний рій гуде в ромашках
Пташина пісня лине у стерні, хмарки немов купаються в волошках.

Тут люди щирі і привітні, працюють чесно для своїх родин,
І діти веселі й щасливі, до школи ходять як один.

А роки швидко так минають, і кращає моє село.
Хай Гуменці у світі прославляють, щоб вічно воно жило та цвіло.

Кожне місто чи село має свою давню історію, традиції та звичаї. Село Гуменці є тим населеним пунктом Кам’янець-Подільського району, де історія села багата й цікава, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління, відроджуються та процвітають.

Своє свято село святкує щороку на Вознесіння Господнє.

Ось і цього року 25 травня розпочалося свято, за доброю традицією із служби Божої у місцевому храмі, молебня за здравіє живих і упокій рідних та земляків, спільної церковної трапези на церковному подвір’ї.

Тоді урочистості перенеслися у сільський Будинок культури.

Розпочалось свято піснею хору «Моя рідня», яку виконали місцеві аматори.

Вітальним словом до своїх односельчан звернулася сільський голова І.Г. Абдулкадирова, яка зазначила, що Гуменці – це прекрасне село, в якому живуть хороші й щирі люди, та побажала всім здоров’я, щастя, добробуту в родинах та гарного настрою.

Найщиріші слова привітань лунали від ведучих свята Яни Богданової та Ілони Дищук.

Концертну програму дзвінкоголосим співом продовжували учасники художньої самодіяльності, серед яких – народний колектив «Подолянка», вихованці дитячого садочку «Дивограй», учні Гуменецької ЗОШ І- ІІІ ступенів та гімназії, учасники дитячого вокального колективу «Юність» під керівництвом Людмили Ківерчук та прості жителі села, які полюбляють танець та пісню. Леонід Рожков подарував усім присутнім гумореску.

Усім запрошеним, а це майже понад 1700 гуменчан, за кошти сільської ради були вручені на святі пам’ятні подарунки.

Свято завершилося народним гулянням. Жителі села Гуменці – одна велика родина, тож святкування було по-родинному затишним.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Переглянути усі фото з свята