Інформує Кам’янець-Подільська окружна прокуратура

Дата: 29.05.2023 08:36

На Кам’янеччині за позовом прокуратури територіальній громаді повернуто землі вартістю більше 570 млн. грн.

На виконання рішення суду, винесеного за результатами розгляду позовних вимог Кам’янець-Подільської окружної прокуратури, припинено неправомірне використання суб’єктом господарювання 40 га землі.

У травні 2019 року однією з сільських рад району ділянку передано у користування товариства на 49 років.

Землю надано для будівництва та експлуатації сонячної електростанції із встановленою орендною платою в розмірі 1,3 млн. грн. у рік.

Проте, у порушення взятих на себе зобов’язань, жодної гривні орендар до бюджету громади не сплатив, що стало підставою для реагування прокурора.

Наразі ділянку в належному стані повернуто у комунальну власність, а відомості про припинення оренди внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.