A A A K K K
для людей із порушенням зору
Гуменецька сільська територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

Дата: 03.05.2022 10:29
Кількість переглядів: 636

♦ Кам’янець-Подільська окружна прокуратура вимагає припинення оренди земель енергетики вартістю більше 46 млн. грн. ♦
♦ За позовом Кам’янець-Подільської окружної прокуратури припинено неправомірне використання землі НПП «Подільські Товтри» вартістю 6 млн. грн. ♦


Кам’янець-Подільська окружна прокуратура вимагає припинення оренди земель енергетики вартістю більше 46 млн. грн.

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою заявлено позов про розірвання договору оренди та зобов’язання повернути землі площею 40 га та вартістю понад 46 млн грн у комунальну власність.

У травні 2019 року рішенням сесії Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради у користування місцевого товариства передано земельну ділянку.

Землю надано в оренду на 49 років для розміщення, будівництва та експлуатації сонячної електростанції із встановленою орендною платою в розмірі майже 1,4 млн грн у рік.

Однак, орендар жодного разу орендну плату не сплачував. Вимоги орендодавця сплатити кошти та повернути ділянку розпоряднику землі ним проігноровано.

На даний час позов перебуває на розгляді у Господарському суді Хмельницької області.


За позовом Кам’янець-Подільської окружної прокуратури припинено неправомірне використання землі НПП «Подільські Товтри» вартістю 6 млн. грн.

За результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури припинено незаконне використання землі на території національного природного парку «Подільські Товтри», що входить до Смарагдової зони України.

Встановлено, що у вересні минулого року рішенням сесії однієї із сільських рад Кам’янець-Подільського району земельну ділянку із розміщеною на ній водоймою визнано комунальною власністю, що є порушенням законодавства, оскільки, вказана земля належить до земель природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення і відноситься до земель державної власності.

З метою збереження території та об’єкта природно-заповідного фонду прокуратура звернулась до суду.

Відповідно до рішення Господарського суду Хмельницької області майже 3 га землі вартістю близько 6 млн. грн. підлягає поверненню у власність держави.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано