Кам’янецькі податківці відзначили День єднання!

Дата: 17.02.2022 10:32

Перед будівлею Кам’янець-Подільської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області колектив податкової інспекції та платників податків Кам'янеччини, прикріпивши до одягу синьо-жовті стрічки, під виконання Державного Гімну України, з усією країною відзначили День єднання.

Синьо-жовтий прапор майорів над податковою інспекцією це – підтвердження нашої готовності боронити свою країну, робити її сильною та успішною.

Саме під синьо-жовтим стягом впевнено розвивається наша держава. Втілюються економічно-соціальні проєкти, впроваджуються нові електронні сервіси. Усе це стало можливим завдяки сталим податковим надходженням, покращенню обслуговування платників податків, реформуванню податкової інституції.

Податкова служба – надійний партнер сумлінним платникам податків. І разом ми готові й надалі працювати у напряму економічно-фінансової незалежності нашої країни.

Ми разом, рідна Україно! Разом - ми сила! Україна єдина!