День єдності

Дата: 16.02.2022 11:32

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського, 16 лютого 2022 року оголошується Днем єднання, який має об’єднати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску.

Працівники Гуменецької сільської ради приєдналися до марафону єдності і всі разом підняли синьо-жовтий прапор і виконали гімн України. Для нас єдність – це не просто слово, а й наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще. Українці – сильна нація! Вона мужньо переносить випробування, коли гинуть мільйони її синів і дочок. І кожен раз піднімається з колін, виховуючи нові покоління закоханих у рідний край лицарів правди та свободи.

Єднаймось, і тоді нас ніхто не здолає! Нехай ніколи не вичерпується джерело нашої віри, надії та любові до рідної землі, енергії й впевненості у власних силах, щоб ми жили довго і щасливо в квітучій країні без зовнішніх конфліктів і під мирним небом.