Спроможна школа для кращих результатів

Дата: 14.01.2022 15:25

Урядова програма «Спроможна школа для кращих результатів» - це можливість створити безпечне та комфортне середовище для усіх учасників освітнього процесу.

На виконання п.9 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 № 100 (зі змінами), в Гуменецькому ліцеї реалізовані проєкти щодо забезпечення комфортних умов організації навчання та виховання молодого покоління.

В рамках реалізації проєкту облаштовано та оснащено сучасну STEM-лабораторію, виконано роботи по створенню нового освітнього простору, придбано шкільне та технологічне обладнання.

З метою створення умов для розвитку учнів у сфері фізкультури та спорту, розвитку командних та індивідуальних видів спорту, проведення змагань, відремонтовано приміщення, оновлена база спортивного інвентарю та обладнання спортивного залу школи.