A A A K K K
для людей із порушенням зору
Гуменецька сільська територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території та розділу “Охорона навколишнього природного середовища”

Дата: 21.10.2021 08:05
Кількість переглядів: 353

Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», проводиться громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території та розділу “Охорона навколишнього природного середовища” містобудівної документації, а саме: «Детальний план території для будівництва закладу загальної середньої освіти Голосківської ЗОШ I-III ступенів Гуменецької сільської ради Кам`янець-Подільського району Хмельницької області».

Прийняття рішення про затвердження містобудівної документації покладається на Гуменецьку сільську раду Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення проекту детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня оприлюднення оголошення на сайті Гуменецької сільської ради та оприлюднення повідомлення в двох друкованих засобах масової інформації та триватиме до 24 листопада 2021 року.
Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту детального плану та розділу “Охорона навколишнього природного середовища”.

Ознайомитися з проектом детального плану та розділом “Охорона навколишнього природного середовища”, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування, подати свої зауваження та пропозиції можна до Гуменецької сільської ради за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р-н, с. Гуменці, вул. Першотравнева, 69.

Відповідальна особа: заступник сільського голови – Свідер Віталій Євгенович.

Строк подання зауважень та пропозицій становить 30 днів, тобто до 24 листопада 2021 р.

Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

Детальний план території та розділ “Охорона навколишнього природного середовища” розміщено на сайті Гуменецької сільської ради - https://gumenetska-gromada.gov.ua

Проведення транскордонних консультацій держави, погодження щодо проекту детального плану території не вимагається згідно з чинним законодавством.

Громадське обговорення детального плану території відбудеться 26 листопада 2021 року за адресою: Хмельницький Кам`янець-Подільський р-н, с. Гуменці вул. Першотравнева, 69.

Місце проведення: приміщення будинку культури в с. Гуменці.

Початок о 10:00.


Переглянутисторінка 1сторінка 2сторінка 3, сторінка 4сторінка 5

Переглянути (pdf)сторінка 1сторінка 2сторінка 3сторінка 4сторінка 5


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано