Проєкт рішення про реорганізацію навчальних закладів с-ща Сахкамінь

Дата: 27.08.2021 12:35

Гуменецька сільська рада доводить до відома жителів Гуменецької сільської ради проект рішення «Про реорганізацію шляхом злиття Сахкамінського закладу дошкільної освіти «Малятко» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та Сахкамінської гімназії (з структурним підрозділом початкова школа) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області в Сахкамінську гімназію (з структурними підрозділами початкова школа та дошкільний підрозділ) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області» (проєкт рішення додається). Сільською радою буде проведено громадське обговорення вищезазначеного проекту рішення сесії Гуменецької сільської ради.

Переглянути: Проєкт рішення, Додаток