Громадське обговорення

Дата: 17.08.2021 13:34

У зв’язку із набранням чинності 08 серпня 2021 року Закону України 1658-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти» яким внесено зміни до Закону України «Про освіту» і абзац другий частини другої ст. 32 Закону України «Про освіту» викладено у такій редакції: «Реорганізація, зміна типу, ліквідація закладу загальної середньої освіти у сільській місцевості допускається лише після громадського обговорення проекту відповідного рішення засновника, який оприлюднюється не менше ніж за один рік до прийняття відповідного рішення» з 17 серпня 2021 року впродовж року буде проходити громадське обговорення проектів наступних рішень:

1. Про зміну назви та перепрофілювання (зміна типу) Голосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на Голосківську гімназію (зі структурним підрозділом початкова школа) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області (Додаток)

2. Про зміну назви та перепрофілювання (зміна типу) Залісько-2 навчально-виховного комплексу у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та дошкільного навчального закладу Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на Залісько Другу гімназію (зі структурними підрозділами початкова школа та дошкільний підрозділ) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області (Додаток)

3. Про зміну назви та перепрофілювання (зміна типу) Нігинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на Нігинську гімназію (зі структурним підрозділом початкова школа) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області (Додаток)

4. Про реорганізацію шляхом злиття Циківського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та Циківської гімназії (з структурним підрозділом початкова школа) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області в Циківську гімназію (з структурними підрозділами початкова школа та дошкільний підрозділ) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області (Додаток)