A A A K K K
для людей із порушенням зору
Гуменецька сільська територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Інформує Кам’янець-Подільська ДПІ

Дата: 29.07.2021 16:09
Кількість переглядів: 1177

♦ ЦИВІЛІЗОВАНА ЛЕГАЛІЗАЦІЯ АКТИВІВ, ЯКІ НЕ БУЛИ ОПОДАТКОВАНІ
♦ Відкритий діалог податківців з платниками податків


ЦИВІЛІЗОВАНА ЛЕГАЛІЗАЦІЯ АКТИВІВ, ЯКІ НЕ БУЛИ ОПОДАТКОВАНІ

Кам'янець-Подільська ДПІ, повідомляє громадян міста та району про прийняття Закону України від 15 червня 2021 р. №1539 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою (визначеною відповідно до п.3 підрозділу 94 ) належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства України.

Звертаємо увагу на те, що добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Наголошуємо, що дана декларація подається виключно декларантом в електронній формі.

Для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має розмістити кошти в національній та іноземній валютах у готівковій формі та/або банківських металах на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

В рамках амністії запропоновано ставки оподаткування доходів, які будуть задекларовані, а саме:

  • 5% загальна ставка;
  • 9% для закордонних активів та 2,5% для декларування активів у вигляді ОВДП.

Прийнятий закон – це спосіб цивілізованої легалізації активів, які були приховані від оподаткування.


Відкритий діалог податківців з платниками податків

У Кам’янець-Подільському районі відбулось ряд зустрічей керівництва державної податкової інспекції (далі-ДПІ) Головного управління ДПС у Хмельницькій області з платниками податків та посадовими особами територіальних громад щодо проведення інвентаризації власників земельних ділянок та об’єктів нерухомості; залучення до декларування громадян, які обробляють значні площі земельних ділянок, а також щодо легалізації трудових відносин.

Як відмітив начальник ДПІ Ігор Бєлко, тільки спільними зусиллями усіх учасників зустрічі можна досягти позитивного результату з цих надважливих питаннях сьогодення.

У ході зустрічей обговорено також актуальні аспекти пов’язані із застосуванням РРО та ПРРО; подання звітності в електронному вигляді з використанням особистого електронного кабінету; погашення податкового боргу.

«Адже відкритий діалог з платниками податків щодо законодавчих новацій та проблемних питань дає можливість пошуку правильних рішень пов’язаних з сумлінною сплатою податків та достатком громадян», - підкреслив начальник ДПІ Ігор Бєлко.

Кам’янець-Подільська ДПІ
ГУ ДПС у Хмельницькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано