♦ Чемпіонат міста Кам'янця-Подільського з Таеквон-до ІТФ
♦ Вітаємо футбольну збірну України з виходом до 1/4 фіналу ЧЄ
♦ Вітаємо срібну призерку літньої Всеукраїнської універсіади з волейболу
♦ Вітаємо чемпіона Хмельницької області з кікбоксингу
♦ Мініфутбольним поєдинком відзначили Міжнародний Олімпійський день

Фото без опису

Чемпіонат міста Кам'янця-Подільського з Таеквон-до ІТФ

Учні Нігинської ЗОШ I-III ступенів призери Чемпіонату міста Кам'янця-Подільського з Таеквон-до ІТФ.

Валентин Берник посів II місце серед юнаків 7-8 років у ваговій категорії 26 кг, розділ "спаринг", дивізіон III .

Вадим Берник посів II місце серед юнаків 11-13 років у ваговій категорії до 50 кг, у розділі "спаринг", дивізіон II, та став бронзовим призером у розділі "туль".

Вітаємо юних спортсменів із першими здобутками та бажаємо нових спортивних звершень!

Фото без опису Футбольна команда працівників Гуменецької сільської ради вітає національну збірну України з перемогою в 1/8 фіналу чемпіонату Європи та бажає вдалої гри у четвертьфінальному матчі зі збірною Англії
Фото без опису Жителька села Залісся Друге Анастасія Демишина у складі жіночої команди КПНУ стала срібною призеркою літньої Всеукраїнської універсіади з волейболу. Вітаємо Анастасію, бажаємо нових звершень та перемог!
Фото без опису 23 червня 2021 року рамках відзначення Міжнародного Олімпійського Дня у с. Гуменці відбувся міні-футбольний поєдинок між командами працівників Гуменецької сільської ради та молоддю с. Гуменці. Цього разу у цікавій боротьбі перемогу з рахунком 12:10 святкували працівники сільської ради.

Учень Гуменецького ліцею Артем Грабовський виборов перше місце у Відкритому чемпіонаті Хмельницької області з кікбоксингу за версією WAKO.