Підсумки фотоконкурсу

Дата: 24.06.2021 11:10

Упродовж 15 січня – 15 лютого 2021 року відділом освіти, культури спорту і туризму Гуменецької сільської ради проводився он-лайн конкурс фотолюбителів «Зимові миті громади».

На конкурс приймались фотознімки усіх охочих жителів громади, у різних вікових категоріях.

Всього на конкурс надіслано понад 325 фотографій.

Дякуємо за участь у конкурсі та за надіслані вами чудові фотографії!

При оцінюванні конкурсних робіт враховувалась думка професійного фотографа з 15-річним досвідом роботи та власника майстерні Holst.ua Олександра Слободяна.

Також журі відмітило щорічне збільшення учасників та кількості поданих робіт. Окремі роботи відповідали високому рівню якості виконання, вирізнялися оригінальністю назв.  Журі було важко визначити переможців, адже юним фотолюбителям вдалося вловити та відобразити настрій, емоції, передати внутрішні переживання та характер у конкурсних роботах.

1. Зимовий краєвид Гуменеччини

Тетяна Воронюк – II

Валентина Ткач – III

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Всі переможці будуть нагороджені дипломами та подарунками від Гуменецької сільської ради. Для отримання подарунків звертайтесь за номером телефону 0977268880.

З фотографіями переможців ви зможете ознайомитись згодом на сторінці у Фейсбук «Гуменеччина туристична». Також буде сформована фотовиставка, про презентацію якої буде повідомлено додатково.