МАНДРУЙМО ПРИРОДОЮ

Дата: 19.06.2021 19:59

Для того щоб влаштувати дітям веселі розваги та порадувати їх, необов'язково дочікуватись якоїсь особливої дати, для цього потрібен лише гарний настрій та хороша погода.

17 червня 2021 року діти взяли участь у квесті «Мандруймо природою», який організувала інспектор з питань туризму відділу освіти, культури, спорту і туризму Рачковська О.В. Учасники гри включились у пошук «Скарбу»: розгадували загадки, розшукуючи на маршруті одну за одною чергові підказки. Кожна правильна відповідь наближала пошуковців до омріяної мети.

«Мандруймо природою» – це весела рухлива розвага з комплексом розвиваючих елементів, під час якої діти не лише гарно провели час, але й отримали корисні знання та навички.

Коли діти знайшли скарб гра досягла своєї кульмінації.

І не так важливо, що у потаємній скрині – смачне печиво чи солодкі цукерки – для дітей це омріяна перемога!