Відкритий чемпіонат ХОЦФВУМ з легкої атлетики серед 2008-2009 р.н., 2010 р.н. і молодше

Дата: 11.06.2021 09:19

9 червня 2021 року у м. Хмельницький проходив Відкритий чемпіонат ХОЦФВУМ з легкої атлетики серед 2008-2009 р. н., 2010 р. н. і молодше.

У змаганнях взяли участь вихованці відділення легкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи «Лідер» відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради. Юні спортсмени взяли участь у таких видах спорту легкоатлетичної програми: стрибки у висоту, стрибки у довжину, метання списа, біг на 60 м.

Проявивши свої фізичні здібності наші спортсмени показали наступні результати:

У віковій категорії 2008-2009 р. н.:

Золоту колекцію нагород зібрав Кшемінський Андрій з таких видів: стрибки у висоту, довжину та біг на 60 м.

Драч Максимбронзовий призер зі стрибків у висоту.

Роєцька Катеринасрібна призерка зі стрибків у висоту та чемпіонка змагань у метанні спису.

Кануніков Андрійчемпіон змагань у метанні спису.

Чапай Артемсрібний призер змагань у метанні спису.

У віковій категорії 2010 р. н. і молодші:

Сторожук Вікторіячемпіонка з у метанні спису.

Грабовська Аннасрібна призерка у метанні спису.

Степанов Святославчемпіон зі стрибків у висоту та бронзовий призер зі стрибків у довжину.

Шафран Дмитробронзовий призер зі стрибків у висоту.

Розум’як Богданбронзовий призер зі стрибків у довжину.

За результатами проведених змагань призери та переможці були нагороджені грамотами та медалями.

Дитячо-юнацька спортивна школа «Лідер» щиро вітає усіх учасників змагань із вдалим виступом і відмінними результатами, та бажає всім спортивного позитиву, великих перемог та успіхів у спорті!

Готували вихованців вчителі фізичної культури, тренери-викладачі ДЮСШ «Лідер» Дубчак М. М. та Кшемінський С.С.