Фестиваль колядок і щедрівок (+відео)

Дата: 20.01.2020 12:34

19 січня, в день Водохреща, вже втретє в Гуменецькій об’єднаній громаді проходив фестиваль колядок і щедрівок.
Свої унікальні колядки та щедрівки, традиції та звичаї презентували 17 колективів з сіл громади.

Програма фестивалю розпочалася із духового оркестру Думанівського сільського будинку культури та флешмобу дітей Гуменецького ліцею та народного аматорського колективу «Колос» Гуменецького сільського будинку культури. Площа біля будинку культури тематично була оформлена фотозонами, які підготувала КЗ «Гуменецька публічна бібліотека».

З привітальним словом до громади звернулася від імені сільського голови Інни Абдулкадирової секретар сільської ради Ліна Слободян, яка щиро привітала усіх присутніх на фестивалі з Різдвяними святами, побажала миру, доброти, чесності і справедливості. Нехай чудо живе у всіх серцях і дарує всім світлу надію на прекрасне майбутнє. Міцного здоров’я, внутрішнього тепла, яке зігріває душу і серце, успіхів у всіх починаннях. Нехай у цей світлий день всіх оточують рідні, улюблені і близькі люди. А домівки наповнюються радістю, сміхом і позитивом.
Свої вітання продовжила начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Лілія Срібняк приємною для всієї громади подією – вручила посвідчення про присвоєння почесного звання «народний» колективу «Колос» Гуменецького сільського будинку культури (керівник Дар’я Вознюк) та інструментальному духовому оркестру Думанівського сільського будинку культури (керівник Олександр Кульчицький).

Під час святкової програми гармонійно лунали колективні колядки та щедрівки колективів з кожного села громади. Очолювали свої колективи старости сіл. Разом віншували, колядували та щедрували сільські депутати, активи сіл, працівники культури та аматори сіл.
А між виступами всі колективи громади, взявшись за руки, зливались в один великий родинний хоровод.

Також проходили конкурси нашого фестивалю всі бажаючі діти могли взяти участь у конкурсі малюнків «Різдво очима дітей», а жителі громади взяли участь в конкурсі «Найкраща Різдвяна зірка».

Оцінювали конкурсні роботи журі у складі:
Начальника відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Лілія Срібняк;
Виконуюча обов’язки директора центру дитячої юнацької творчості Гуменецької сільської ради Тетяна Мартинюк;
Методист центру дитячої юнацької творчості Гуменецької сільської ради Жанна Лужняк;
Завідувач методичним центром відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Наталія Луцик.

А гостинні наші старости на чолі з сільським головою запрошували всіх пригоститись традиційними українськими стравами та смаколиками.
Дружня Гуменецька об’єднана громада щиро вітає всіх українців із Різдвяними святами.
Дякуємо керівництву громади, старостам, організаторам свята, всім працівникам культури та аматорським колективам громади за веселе, колоритне та незабутнє свято!

відеозапис фестивалю: