Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Чемпіонат громади з волейболу серед жінок

Дата: 16.03.2019 22:19
Кількість переглядів: 782

10 березня у спортивному залі Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» відбувся чемпіонат Гуменецької ОТГ з волейболу серед жінок що входить в програму змагань «Краще спортивне село 2019 року».

І місце посіла команда с. Залісся Друге.
ІІ місце – с. Гуменці.
ІІІ місце – с. Думанів.

Найстаршою учасницею змагань стала Юлія Бучківська (с. Думанів), наймолодшою – Каріна Стрельбіцька (с. Залісся Друге). Кращою розігруючою визнано Марину Григорчук (с. Думанів). Кращою нападаючою – Олену Кшемінську (с. Гуменці). Кращим гравцем стала Анастасія Демишина (с. Залісся Друге).

Призери, переможці та кращі гравці були нагороджені грамотами та кубками від голови Гуменецької сільської об’єнаної територіальної громади І. Г. Абдулкадирової.