Футбол серед ЗОШ І-ІІ ст. Гуменецької ОТГ

Дата: 23.10.2018 17:03
Кількість переглядів: 659

19 жовтня 2018 року у с. Гуменці на майданчику зі штучним покриттям відбулась Спартакіада школярів з футболу серед закладів загальної освіти І-ІІ ступенів Гуменецької сільської ради.

У змаганнях прийняли участь чотири заклади загальної середньої освіти: Вербецька ЗОШ, Думанівський НВК, Колубаївський НВК та Сахкамінська ЗОШ.

За підсумками змагань І місце посіла команда Колубаївського НВК, ІІ місце у Вербецької ЗОШ, ІІІ місце здобула Сахкамінська ЗОШ.

Кращим воротарем визнано учня Колубаївського НВК Рожкова Максима, найрезультативнішим гравцем став Коцуняк Олександр (Колубаївський НВК), який відзначився дев’ятьма забитими м’ячами. Кращими гравцями змагань стали: Козак Петро (Вербецька ЗОШ) та Тіптюк Дмитро (Сахкамінська ЗОШ).

Призерів, переможців та кращих гравців змагань було нагороджено грамотами та кубком Відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради.