Година спілкування "Два крила, що тримають людство"

Дата: 04.12.2017 11:26

Толерантне ставлення людини
Збереже планету від негод,
Розрубає мотлох павутини,
Переріже нитку перешкод.

Толерантне ставлення до всього
Збереже й врятує,
Допоможе вгледіть перемогу,
Допоможе витримати все.

Будь завжди нестримним вільнодумцем,
Свої мрії пензлем намалюй.
Освіти життя яскравим сонцем,
Толерантний Всесвіт побудуй!

У Нігинському сільському будинку культури 2 грудня відбулася година спілкування “Два крила, що тримають людство”, під час якої працівники культури продовжували навчати дітей бути толерантними.
Толерантність – це не лише необхідна складова сучасної культури, але й універсальна цінність людства. Це терпимість до чужих думок, вірувань, поведінки, доброзичливість, визнання за кожною людиною права бути іншою і поважати ці права.
Кожен думає про своє подальше життя, про майбутнє. Кожен хоче жити красиво і в доброті. Але не забуваймо про душу. Дбаючи про матеріальне, не забуваймо про духовні цінності. Це милосердя і доброта – два крила, на яких тримається людство.
Ми, працівники культури, віримо, що від сьогодні стала добрішою кожна нігинська дитина, що запалений вогник доброти поселиться у їхніх серцях і з ним вони будуть йти по житті до своєї мети.

Читати статтю Міжнародний день інвалідів