атестація ДНЗ "Лелеченька" с.Великозалісся

Дата: 20.05.2016 10:28

Відповідно до перспективного плану проведення державної атестації в навчальних закладах Гуменецької об'єднаної територіальної громади на 2016-2026 роки затвердженого наказом відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради від 01.02.2016  №26-но

та з метою вивчення реального стану організації та здійснення навчально-виховного процесу з 04.05.2016 по 18.05.2016 відбулась державна атестація ДНЗ "Лелеченька" с.Великозалісся відбулась державна атестація Заліської-2 ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За результатами атестаційної експертизи комісія відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради визнала ДНЗ "Лелеченька" с.Великозалісся атестованою терміном на 10 років.