2016-2017 навчальний рік

1) Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва III місце (номінації інструментальний жанр – ансамбль ложкарі «Вербівчани») керівник гуртка Вапничний М.М.
Номінація «Читці» – II місце Гирук Андрій керівник гуртка Волошина Г.В.

2) Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва «Знай і люби свій край»
Номінація «Ізонитка» – диплом III ступеня Сінькова Софія. Керівник гуртка Лиськова Н.Й.
Номінація «Вироби з тіста» – диплом I ступеня Романова Вероніка. Керівник гуртка Пилипчук Т.О.
Номінація «М’яка іграшка» – диплом III ступеня Мазур Катерина. Керівник гуртка Пилипчук Т.О.
Номінація «В’язання спицями, гачком» – диплом II ступеня Галушко Юлія. Керівник гуртка Пірютіна Л.М.
Номінація художнє «Плетіння ткацтво» – диплом I ступеня Волошина Аріна. Керівник гуртка Качур В.В.
Номінація «Інші техніки» диплом II ступеня керівник гуртка Лиськова Н.Й.

3) Обласна заочна виставка конкурс з початково-технічного моделювання
Номінація «Ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки» – III Місце. Керівники Шуліка О.С. Лиськова Н.Й.

4) Обласне свято конкурс писанкарства «Подільська писанка» III місце Пасічник Анастасія, Романюк Дарина керівник гуртка Сосула О.А.

5) Переможці обласних та всеукраїнських конкурсів народних інструментів
гурток ложкарів та народних інструментів «Вербівчани». Керівник Вапничний М.М.
 - Обласний фестиваль оркестрів номінація «Народні інструменти» I місце
- Всеукраїнський конкурс «Сяйво первоцвітів» I місце
- Всеукраїнський конкурс «Джерело надій» I місце
 - Всеукраїнський конкурс «Юні таланти» I місце