Вечір спогадів "А роки летять..."

Дата: 06.11.2017 22:24

Коли розцвітає ромашка в саду,
Подумки я в юність іду,
А роки летять, а роки летять,
Їх навіть на крилах не можна догнать.

У неділю, 5-го листопада, в клубі селища Сахкамінь зібралися люди середнього та старшого віку на «Вечір спогадів». В затишній домашній обстановці з кавою, чаєм та солодощами розпочали душевну розмову.

Хормейстер нашого клубу Надія Забродська провела бесіду «Сімейні цінності  основа нашого життя». А потім завідувач клубу Ніна Волинець та художній керівник Віталіна Пиріжок попросили шановних гостей поділитися спогадами про традиції та звичаї їх молодих років. Зворушливо звучали розповіді наших односельчан Світлани Вікентіївни Біловус, Валентини Олександрівни Харкової, Ніни Дмитрівни Крентовської, Галини Степанівни Восковнюк і непомітно та органічно полинули українські народні пісні, які, наче намисто, нанизувалися на спогади далекої юності.

Непомітно пройшов час, ніхто не хотів розходитися по теплих домівках, бо гріло людей тепло спілкування та єднання поколінь.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю У Заліссі Другому люблять теніс