Ліс дає силу, життя, та здоров’я

Дата: 20.09.2017 22:03

20 вересня у пудловецькому парку біля будинку культури відбувся масовий захід до дня працівників лісу «Ліс дає силу, життя, та здоров’я».

Зібралися працівники культури, ФАПу та дитячого садочка разом із дітками, щоб поспілкуватися про значення лісу в житі людини. Любов Петрівна розповіла про людей, які присвячують своє життя природі та навколишньому середовищу, а також як потрібно себе поводити на відпочинку у лісі. Завідуюча ФАП розповіла про лікувальні рослини та яке значення ліс займає у нашому житі. Бібліотекар провела вікторину між дітками про ліс і які там проживають тварини. Адже всі мешканці лісу – це одна велика родина, вони живуть і допомагають один одному. Дітки із задоволенням відповідали на запитання дорослих, а також задавали і свої. Наприкінці прогулянки маленьких мандрівників пригостили солодощами та розповіли цікаву казочку про лісову красуню.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Тиждень фізкультури (Вербецька школа)