Футзальна команда Гуменецької ОТГ – чемпіони Кам’янець-Подільського району

Дата: 17.03.2018 21:02

З 3 по 11 березня у фізкультурно-оздоровчому комплексі проходив чемпіонат Кам’янець-Подільського району з футзалу.

У змаганнях прийняли участь команди Гуменецької ОТГ, Слобідо-Кульчиївецької ОТГ, Староушицької ОТГ, Колибаївської ОТГ, а також команди сіл Оринина, Кульчиївець, Залісся Другого та Слобідки Рихтецької.

У підсумку команда Гуменецької ОТГ стала чемпіонами змагань. Кращим воротарем чемпіонату визнано Олександра Дорожа, а найрезультативнішим гравцем став Владислав Олійник (гравці Гуменецької ОТГ).

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Чергові перемоги дівчат на Всеукраїнському рівні