Чергові перемоги дівчат на Всеукраїнському рівні

Дата: 17.03.2018 20:58

10-11 березня у фізкультурно-оздоровчому комплексі, що у місті Кам’янці-Подільському, відбувся груповий етап Першості України з футзалу фізкультурно-спортивного товариства «Колос» серед дівчат.

Змагання проходили в двох вікових категоріях: 2003-2004 та 2005-2006 років народження.

У молодшій віковій категорії честь Хмельницької області захищала команда ДЮСШ «Лідер» відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради. У першому матчі нашим дівчатам протистояла команда з Могильова-Подільського Вінницької області. Завдяки забитим м’ячам Вініцької Катерини та Васільєвої Валерії (яка відзначилась двічі) перемогу здобула команда ДЮСШ «Лідер». У другому матчі зустрілись команди Вінницької та Житомирської областей. Рахунок гри 4:2 перемогли дівчата з житомирщини.

У грі за перше місце команда ДЮСШ «Лідер» Гуменецької ОТГ Хмельницької області зустрілась ДЮСШ смт. Любар Житомирської області. Нажаль поразка наших дівчат 0:4. Незважаючи на поразку, наша команда посіла 2 місце та вийшла у фінальну частину змагань, яка відбудеться у квітні.

Читати повідомлення УВАГА! В Україні очікуються складні погодні умови