Гаївки у Сахкамені

Дата: 19.04.2017 20:40

В Сахкамені вже стало традицією проведення, на другий день Великодня, фольклорного свята біля сільського Храму.

І цього року ми не порушили звичай. 17 квітня о 14.00 церковні дзвони сповістили про початок Великоднього дійства. В програмі свята – Великодній спів, гаївки, народні ігри, конкурси писанок, рушників, Великодніх композицій, малюнків.

Щиро дякуємо голові Гуменецької сільської ради Інні Григорівні Абдулкадировій за щедрі подарунки переможцям конкурсів, учасникам та організаторам свята. Також дякуєм Миколі Миколайовичу Ткачу, директору ДП «Нігинський кар’єр» за спонсорську допомогу.

Переможцями стали:

конкурс «Писанки» - Дарина Романюк та Анастасія Пасічник, Уляна та Софія Остафійчук, Олександр Сосула.

конкурс «Пасхальний рушник» - Наталія Біла, Євгенія Загородня, Олена Іскра.

конкурс «Великодня композиція» - Злата Арчаковська, Софія Тарапута, Даня Білий.

конкурс малюнку «Намалюю писанку» - Богдана Романюк та Анастасія Піскунова.

Вперше виступив з гаївкою «Корч квасолі» новостворений фольклорний колектив «Берегиня», основою якого стали вчителі Сахкамінської ЗОШ.

Сільський Храм, клуб, бібліотека, дитячий садок, школа та старостат всі разом створили велике народне свято для жителів та гостей нашого селища. Бо хочемо ми одного – відновити та зберегти народну спадщину!

Переглянути інші фото з святкування