Свято осені в Гуменецькому ДНЗ „Дивограй”

Дата: 04.11.2016 20:19

Осінь – це дуже гарна пора року. Все навкруги таке барвисте! Як гарно зливаються в одну мелодію її барви.

Вихованці Гуменецького ДНЗ „Дивограй” взяли активну участь в проведенні Свята осені, яке відбулося 2 листопада. Всі групи нашого садочка, приймали участь і доклали чимало зусиль, щоб створити свої композиції. З кожним роком композиції стають красивішими та цікавішими. Хочемо подякувати батькам та діткам за активну участь у створенні „Осінніх фантазій”.

У залі панувала справжня барвиста осінь, на вікнах опадало багряне осіннє листя, яке доповнювало чудовий настрій кожного присутнього в залі, хоч за вікном і було хмарно.

Свято було наповнене різноманітною конкурсною програмою. Дітки розповідали вірші, було дуже весело, що до нас завітало таке чудове свято – Свято осені.

Розповіді віршів, енергійні танці, виконання пісень, розігрування сценок надзвичайно урізноманітнили святкову програму. Чудова атмосфера панувала протягом усього свята. Це незабутнє свято ще надовго залишиться у спогадах дітей, батьків та усього колективу нашого дитячого садка.

переглянути фото