День ракетних військ і артилерії

Дата: 06.11.2017 19:57

В клубі села Улянівка проводився тематичний вечір присвячений професійному святу ракетників і артилеристів. Це свято приурочене дню у Другій світовій війні, 03.11.1943 року, в який була розпочата операція по визволенню столиці нашої батьківщини – міста Києва.

Ракетники і артилеристи продовжують нести свою військову службу в складі Української армії, постійно підтримуючи бойову готовність і професіоналізм. Цьому є яскравий доказ, який нам неодноразово підтверджували бійці в зоні АТО. Їхня стійкість і відвага, відданість нашій Україні є доказом зміцнюючого авторитету Української державності.

У день ракетних військ і артилерії незалежної України ми приєднуємось до привітань на адресу всіх, хто пов’язав свою діяльність і тих, хто несе вахту на бойовому посту, на адресу ветеранів ракетників і артилеристів.

Зі святом Вас і глибокий уклін!

Читати статтю Свято осені (у Нігинському БК, Великозаліському НВК, Гуменецькому ДНЗ)