Туристична Гуменеччина запрошує

30 червня 2017 року в Гуменецькій територіальній об’єднаній громаді відбулось незвичайне і прекрасне свято – перше відкриття туристичного сезону «Туристична Гуменеччина запрошує».

Організаторами дійства були працівники культури та ДСЮШ «Лідер». Свято відкрила голова Гуменецької об’єднаної територіальної громади І.Г.Абдулкадирова. Програмою свята були спортивно-туристичні змагання між командами сіл громади, де кожен учасник відчув себе справжнім туристом і поспілкувався з природою.

Усі команди показали себе на високому рівні і суддівське журі, до складу якого увійшли: голова – начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму – Л.О.Срібняк, методист Гуменецького будинку культури – Е.В.Дубчак, вчитель Гуменецького НВК – М.М.Дубчак, методист ЦДЮТ – Ж.М.Лужняк, в.о. директора ЦДЮТ – Т.В.Мартинюк, відповідно оцінили команди.

Перше місце виборола Гуменецька команда «Екстримали», друге – команда с. Вербка «Чотири Кавалери», а третє місце дісталося команді с. Думанів «Кульбаби».

Всі члени команд, пліч-о-пліч пройшли багато конкурсів, в яких вони здружились, завдяки випробуванням і стали однією сильною командою на селі, а разом всі непереможною командою під назвою «Гуменецька об’єднана територіальна громада». І червневий вітерець розніс в усі куточки світу, що Гуменеччина найкраща і завжди рада гостям.

Пропонуємо переглянути новину від 27.06.2017: НОВИНИ З САХКАМІНСЬКОГО ДНЗ "МАЛЯТКО"