Сильний той, хто може, може той, хто знає, в знаннях сила!

Саме під таким девізом 24 березня на базі Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» між учнями об’єднаних територіальних громад, організована відділом освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради.

На захоплюючу гру була запрошена команда Колибаївської ОТГ «Майбуття» та команда Гуменецької ОТГ «Вікторія», в ході якої ми виявили найбільш ерудованих учнів нашого колективу. Це змагання було на кмітливість, почуття гумору, ерудицію, знання шкільної програми і не тільки.

Головний приз конкурсу – фарфорову сову – отримала команда гостей із Колибаївської ОТГ.

Діти, були неперевершені. Змогли показати навіть більше, ніж ми сподівалась. Впевнені, що кожен з них зрозумів, що мати гарні знання – значить бути сильним.

Дякуємо і вітаємо з новими незвичайними досягненнями.

Переглянути всі фото з гри