Чистота – запорука здоров’я

Дата: 18.10.2017 18:45

Організацією Об’єднаних Націй і, зокрема, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) оголошено 15 жовтня «Всесвітнім днем миття рук».

Тому 17 жовтня 2017 року під керівництвом директора комунальної установи «Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ольги Шевчук, зокрема працівниками відділу соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, в Вербецькій загальноосвітній школі I-II ступенів серед учнів 1-4 класів (загальна кількість учнів – 65) до «Всесвітнього дня миття рук» було проведено груповий захід на тему: «Чистота – запорука здоров’я».

Основною метою заходу було поширення серед учнів знань та вмінь щодо необхідності здійснення гігієнічних процедур, які здатні попередити не тільки зараження організму шкідливими вірусами та інфекціями, але і зробити життя людини більш комфортним, приємним і безпечним, адже від того, наскільки діти дотримуються правил особистої гігієни, багато в чому залежить їх здоров'я в цілому.

У процесі лекції учням було роздано інформаційний матеріал та засоби особистої гігієни.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Фестиваль-конкурс юних талантів