Свято села Великозалісся

Дата: 01.09.2017 17:08

28 серпня 2017 року відбулось свято села Великозалісся – «Успіння Божої Матері».

З вітальним словом та найкращими побажаннями до жителів села звернулись голова Гуменецької сільської ради Інна Григорівна Абдулкадирова, староста сіл Великозалісся, Кисилівка, Малозалісся Віра Михайлівна Чистяк та головний агроном СТзОВ «Гуменецьке» Ульрік Пуансо.

Учасники художньої самодіяльності подарували усім гарний настрій. Вони потішили глядачів чудовими піснями, танцями та жартами.

Також змістовними художніми номерами радували глядачів наймолодші жителі села вихованці Великозаліського НВК.

Завершилось свято дискотекою.

Пропонуємо переглянути У Слобідці-Гуменецькій допомагали підготуватися до школи та читали твори М.Магери