Фестиваль-конкурс юних талантів

Дата: 18.10.2017 17:10

Вже стало традицією, що в с. Кочубіїв Чемеровецького району, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, свято урожаю проводиться фестиваль-конкурс юних талантів.

ПП «Кочубіївське» орендує земельні паї і в с. Нігин, допомагає в різних сферах життя села та підтримує юні таланти.

Участь у конкурсі від с. Нігин прийняла Байдаченко Оля, учениця 9 класу Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з піснею «Україна».

Працівники культури, разом із вокальним колективом «Заграва» подарували глядачам сердечне вітання та веселу пісню.

Щиро дякуємо ПП «Кочубіївське» та його керівнику, Валентину Анатолійовичу Волосецькому, за допомогу у різних сферах життя села та підтримку культури.

Привітання сільського голови Зі святом козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!
Читати статтю Свято мужності та відваги (День захисника України)