НОВІ ПЕРЕМОГИ ГУМЕНЕЦЬКОЇ ОТГ

Вітаємо з присвоєнням почесного звання «зразковий» ансамбль народних інструментів «Вербівчани» Вербецького сільського клубу (керівник Вапничний М.М.), з присвоєнням почесного звання «народний аматорський» фольклорний колектив «Криниченька» Супрунковецького сільського будинку культури (керівник Кшемінська Г. М.) та вокальний гурт «Мальви» Пудловецького сільського будинку культури (керівник Рищук П.В.)

(наказ Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА від 29.12.2017 № 184-н «Про затвердження рішення колегії «Про присвоєння та підтвердження звання «народний» (зразковий) аматорський художній колектив (студія) закладів культури Міністерства культури України»).

Уклінно дякуємо сільському голові Гуменецької сільської ради Абдулкадировій І.Г. та працівникам відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради за надану матеріальну і професійну допомогу та підтримку, а всім жителям громади – за віру в колективи.

Бажаємо колективам нових успіхів та творчих злетів!
ПИШАЄМОСЬ ВАМИ, ВИ – НАША ГОРДІСТЬ!!!

Зразковий ансамбль народних інструментів «Вербівчани» Народний аматорський фольклорний колектив «Криниченька» Народний аматорський гурт «Мальви»

Читати статтю Громада колядує