З Днем Соборності, Україно!

Дата: 22.01.2018 16:53

Гуменецька об’єднана територіальна громада вітає Україну з Днем Соборності!
(с.Гуменці /+відео/, Гуменецький БК, с-ще Сахкамінь /+відео/, с.Малозалісся;
доповнено 23.01.2018: Сахкамінська ЗОШ, с.Великозалісся, с.Пудлівці;
доповнено 24.01.2018: с.Залісся Другес.Нігинс.Думанів, с.Слобідка-Гуменецька;
доповнено 30.01.2018: с.Вербка)

Гуменецький БК

Лунає пісня солов’їна
І вітер віє степовий
Моя соборна Україна
Знов зустрічає день новий.

21 січня Гуменецький будинок культури спільно з КЗ Гуменецькою Публічною бібліотекою провели захід до Дня Соборності України. В концертній програмі прозвучали пісні у виконанні Валерії Зарецької, Валентини Зюбрицької, дуета Аліни Матраєвої та Валерії Зарецької та нового вокального колективу «Юність». По завершенню заходу всі учасники художньої самодіяльності та присутні прославили Україну у флешмобі.

Сахкамінський клуб

З Днем Соборності, Україна!!!

22 січня в Україні відзначається День Соборності. З нагоди свята працівники Сахкамінського клубу провели флешмоб «Україна єдина», в якому взяли участь працівники Д.П. «Нігинський кар`єр», волонтери та молодь селища.

Малозалісський клуб

Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності. Цей день увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України, і відзначають його з 1999 року. Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. У розмаїтті жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України. Український народ вірить, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною і плекає все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності.

21 січня 2018 року в клубі села Малозалісся було проведено музично-літературну годину «Україна крізь віки».

На початок

Сахкамінська ЗОШ І-ІІ ст.

Вийшли люди на майдан Софії,
Де колись лунала княжа слава
Хтось сказав: „Сповнились ваші мрії!
Україна – вільна вже держава!”

Хтось сказав, і всі почули люди,
З Києва аж по самі Карпати:
„Україна є, була і буде!
Вже її нікому не здолати!”

День Соборності відзначається в Україні щороку 22 січня, на честь проголошення в цей день у 1919 році Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Саме в цей день У Сахкамінській ЗОШ І-ІІ ступенів пройшов виховний захід на тему: „Боже, храни Україну!”

В заході приймали участь учні 1-9 класів.

с.Великозалісся

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить
Нам берегти, Соборну і єдину,
І нам твою історію творить!

Віколомний Акт Злуки – об’єднання в єдину соборну державу Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки було проголошено 22 січня 1919 року. Цей день увійшов як велике державне свято – День Соборності України, і відзначають його з 1999 року.

З цієї нагоди в селі Великозалісся працівниками культури була проведена тематична година «Одна любов у мене – Україна».

с.Пудлівці

Живи, Україно, Живи для краси
Для сили, для правди, для волі!
Шуми, Україно, як рідні ліси
Як вітер в широкому полі.

Такими словами розпочався флешмоб у Пудлівцях, до якого були залучені актив села, вихованці дитячого садочка «Журавлик» та їх батьки.

с.Залісся Друге

Україно, соборна державо,
Сонцесяйна колиско моя,
Ні, не вмерла й не вмре твоя слава,
Завойована в чесних боях.

Ми вірим в майбутнє твоє, Україно!
Говорять сьогодні дорослі й малі.
Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина,
Немає такої, як ти, на землі.

22 січня Україна відзначає чергову річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. З нагоди цієї дати бібліотекар Залісько Другої філії провела годину «Соборність українського духу на вічно в серці й пам’яті людей».

с.Нігин

Народилась Україна Нова,
Небувала, чиста, як дитя,
Україна Зоряної Мови,
Україна Божого Буття!

Україна казки і кохання.
Та держава, де щезає тлінь.
Україна творчого повстання
Для усіх безсмертних поколінь.

У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність своїх земель.

22 січня 2018 року у Нігинській загальноосвітній школі відбувся виховний захід "Соборна мати Україна одна для всіх, як оберіг", у якому взяли участь учні школи. Майбутнє України в руках молоді, від них залежить, якою буде наша держава. Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

На початок

Соборна мати - Україна - одна на всіх, як оберіг (с. Нігин)

На початок

Соборність - це єдність і злагода (с. Думанів, бібліотека)

Флешмоб у с.Слобідка-Гуменецька

с.Вербка

Воєдино поєднані, незборимі духом

«Сила народу в єдності» під такою назвою пройшов тематичний вечір у Вербецькому сільському клубі, присвячений Дню Соборності України. Читали вірші, звучали пісні про неньку Україну, її велич і силу.

Ведучі вечора Давидова Н., Поляруш У. змогли донести присутнім, що українці, попри численні перепони, свою дорогу до Акту Злуки пройшли з честю, усвідомили свою національну ідею. Документальний фільм став підтвердженням цього.

На початок

Читати статтю Повідомлення про результати проведеного конкурсу щодо оцінки майна